Pečovatelé podrobně popisují, jak „nepostradatelný“ Dechoker zachránil desítky životů

srpen 08, 2022

Caretakers Detail How “Indispensable” Dechoker Has Saved Dozens of Lives

Možná jste už slyšeli o zařízení proti udušení Dechoker, které nyní zachránilo 32 životů po celém světě, a zajímalo by vás, jestli to opravdu funguje. Když dojde na něco tak kritického, jako je nouzová situace udušení, je zcela přirozené mít zvědavost, otázky a ano, dokonce i nějaké pochybnosti.

Nejpravdivější svědectví o účinnosti Dechokeru pochází od prvních zasahujících, jejichž činy zachránily desítky životů – včetně otců, matek, prarodičů a dalších blízkých, kteří by tu jinak dnes nebyli.

Náš tým pracoval v zákulisí měsíce v našem závazku sledovat tyto správce, abychom zjistili, jak Dechoker udělal rozdíl mezi životem a smrtí. Jsme nadšeni, že se s vámi nyní můžeme o tyto informace podělit.

Post Market Surveillance Report, Spojené království

Dechoker se stal samozřejmostí v mnoha pečovatelských zařízeních ve Spojeném království, takže není překvapením, že dostáváme stále větší počet zpráv o zachráněných životech ve Spojeném království. Následující informace byly podrobně popsány v Zprávy o použití Dechoker:

  • Podle zaměstnanců Timken Grange, pečovatelského domu v Northhamptonshire, se 85letý muž začal dusit, když jedl svůj oběd v červenci 2018. Zaměstnanec zasadil zpětné rány ve snaze odstranit překážku. Když opakované pokusy o černé rány nevyšly, zaměstnanec použil Dechoker. Při druhém tahu prvního cyklu byla překážka odstraněna a muž mohl znovu dýchat. Je třeba poznamenat, že v tomto případě je rezident takové velikosti, že nebylo možné podávat břišní tahy.
  • V podobném případě, který se stal v září 2018, se 90letá žena začala dusit bramborovou kaší při obědě v Dudbrook Hall v Essexu. Podle personálu přemístili příslušníci ženu, která je na invalidním vozíku, na bezpečnější místo a začali rozdávat rány zpět. Zaměstnanci uvedli, že „modrá“ a přestala reagovat. V tu chvíli použili Dechoker s obyvatelkou v jejím křesle. Jídlo bylo odebráno při druhém zatažení v prvním cyklu a klient následně nabyl vědomí.
  • V dalším hlášeném incidentu v Ashlands Care Center v Greater Manchester ve Spojeném království přišli zaměstnanci v dubnu 2018 na záchranu 97leté ženy, která se dusila hrozny. Zaměstnanci pozorovali, jak žena zvracela a oznámila, že byla modrá a zdálo se, že omdlela. Členové personálu okamžitě nasadili Dechoker, přičemž jeden držel masku přes obličej rezidenta a druhý ovládal zařízení. Hrozny byly odstraněny na druhý pokus s Dechokerem. Když byla překážka odstraněna, žena začala kašlat a znovu vypadala čile. Zaměstnanci uvedli, že se domnívají, že Dechoker je „snadno použitelný“ a že si „jsou jisti jeho používáním“. Protože záchranáři již byli přivoláni, dorazili o hodinu později a rozhodli se odvézt rezidenta do nemocnice. preventivně k dalšímu hodnocení. Od té doby se plně uzdravila.

Zpráva po sledování trhu, Španělsko

Dechoker byl také úspěšně používán při nouzových situacích udušení ve Španělsku. Následující informace shromáždil náš tým v Zprávách o používání Dechoker v dané zemi:

  • V květnu 2018 se žena s bydlištěm v pečovatelském domě v Montantu, Castellón, která se živí autonomně, začala dusit svačinou. Zaměstnanci použili Dechoker k úspěšnému odstranění překážky a poznamenali: „Rychlý výkon zařízení byl zásadní a tato epizoda byla zvrácena díky použití Dechokeru a školení, které absolvoval tým oficiálních distributorů pro Valencian. komunita,“ s tím, že Dechoker je „nepostradatelný."
  • ."
  • Zprávy o používání Dechokeru také podrobně popisují incident z února 2018, kdy zaměstnanci použili zařízení k záchraně života ženy neznámého věku v pečovatelském domě v Las Rozas v Madridu poté, co se začala dusit vejcem natvrdo. Jeden zaměstnanec poznamenal: „Zjistil jsem, že je to opravdu užitečné, protože jsem mohl rychle extrahovat to, co uživateli způsobovalo dýchací potíže.“
  • V průběhu měsíce září 2017 došlo ve stejném pečovatelském domě v Pamploně v Navarře ke dvěma dalším incidentům. V prvním byl Dechoker použit u 71leté ženy s mírnou demencí. Jen o dva týdny později byl Dechoker použit k záchraně života 90leté ženy s pokročilou demencí.

Toto jsou jen některé z incidentů, během kterých byl Dechoker použit k úspěšnému zastavení nouzových stavů dušení, než se staly smrtelnými. Všechny výše uvedené incidenty byly přezkoumány hlavním vyšetřovatelem, Dr. Randallem Snookem.

Zveme vás, abyste se dozvěděli více o Dechoker a jak to funguje.

.


Also in News

Top Choking Threats for Kids at the Holidays
Nejlepší hrozby udušení pro děti o prázdninách

srpen 08, 2022

Máme seznam nebezpečí udušení, které by rodiče měli znát, od pozlátka vánočního stromku po sváteční pochoutky a cukrovinky.
Read More
Ask the Doctor: Can the Dechoker Help with Eosinophilic Esophagitis (EoE)?
Zeptejte se lékaře: Může Dechoker pomoci s eozinofilní ezofagitidou (EoE)?

srpen 08, 2022

Může zařízení proti udušení Dechoker zmírnit starosti lidem s eozinofilní ezofagitidou (EoE)? Lékařský expert Dechoker zváží.
Read More
What’s the Difference between EMTs & Paramedics?
Jaký je rozdíl mezi EMT a zdravotníky?

srpen 08, 2022

Zjistěte více o různých typech záchranářů a o tom, jaké mají certifikace pro poskytování první pomoci.
Read More